STREAMING ONLINE

Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń online.

Zrealizujemy dla Ciebie transmisję z konferencji, koncertu, webinaru, wydarzenia kulturalnego, meczu lub każdego innego wydarzenia, którym chcesz podzielić się ze swoimi klientami. Możemy zapewnić realizację do 10 kamer FHD z różnymi systemami ich prowadzenia, pełny playout z belkami, zegarem, tablicą wyników czy jakimkolwiek innym graficznym efektem a także łączenia do 8 osób w jednym momencie przez dedykowaną platformę.

NASZE ROZWIĄZANIA

Dysponujemy szeregiem gotowych rozwiązań systemowych pozwalających na przeprowadzenie stabilnej i dobrej jakościowo pod każdym względem transmisji TV.

W razie potrzeby posiadamy własne łącze internetowe LTE, a także agregaty prądotwórcze, dzięki czemu możemy prowadzić transmisję w tak naprawdę każdym miejscu gdzie tylko jest zasięg telefonii komórkowej.

Pracujemy na mikserach wizyjnych Blackmagic ATEM 1ME oraz TV Studio a także na programach emisyjnych vMix PRO. Dzięki czemu możemy obsłużyć w jednym moomencie aż 17 sygnałów wejściowych. 

Stream możemy nadawać symultanicznie na 3 platformy jednocześnie dodając w czasie rzeczywistym ustalany z klientem wcześniej layout statyczny lub animowany. Pracujemy na tym samym oprogramowaniu do playoutu co największe polskie telewizje, dzięki czemu możemy zapewnić równie telewizyjną jakość naszych realizacji.

Oprócz systemów realizacji wizji na miejscu, zajmujemy się realizacją programów zdalnie, pracując na dedykowanych łączach do przesyłu wideo dla gości, mogących łączyć się zdalnie, do 8 osób jednocześnie! 

PORTFOLIO

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo